Atsiskaitymo būdai

 • Prekių kainos internetiniame prekybos centre ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Prekių apmokėjimai vyksta per mokėjimų sistemą www.paysera.lt.

  Vaizdo rezultatas pagal užklausą „paysera“

  Pirkėjai pirkę miskui.lt prekių daugiau nei 600,00 Eur gauna pastovią "sidabrinę" nuolaidą, kuri lygi 3 %, Pirkėjai pirkę prekių daugiau nei 1500,00 Eur gauna pastovią "auksinę" nuolaidą, kuri lygi 5 %. Akcijinėms prekėms nuolaidos netaikomos.
  Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

  1.  Lietuvos, Latvijos, Estijos bankų el. bankininkystės sistemomis
  2.  Banko išleistomis mokėjimo kortelėmis
  3. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į „miskui.lt“ banko sąskaitą.
  4.  Apmokėjimas naudojantis lizingo bendrovių teikiama vartojimo kredito sutarčių sudarymo paslauga – tai atsiskaitymo būdas, kai Pirkėjas ( fizinis asmuo ) ir lizingo bendrovės sudaro sutartį dėl prekių pirkimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje finansavimo.
  5.  Kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk" ženklais visoje Lietuvoje (plačiau).
  6.  Atsiskaitydamas numatytais apmokėjimo būdais, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti nedelsiant, priešingu atveju jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi minėtaisiais atvejais prekių siuntinys pagal Pirkėjo pateiktą užsakymą pradedamas formuoti tik gavus apmokėjimą už prekes.
  7.  Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo (perdavimo – priėmimo) metu. Ši paslauga yra mokama ir papildomai kainuoja 2,90 Eur., jei kitaip nesusitariama su pardavėjo atstovu.
 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  9:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME