HIFAS-mikoriziniai grybai, spygliuočiams ir lapuočiams, 100 g.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 20-114
  799
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 19 vnt.
  Į krepšelį 
 • Naudojimo instrukcijos
  HIFAS spygliuočiams ir lapuočiams
  Mikoriziniai grybai augalų šaknims

  Papildomas šaknų tinklas augalams!

  Paskirtis: didžiajai daliai spygliuočių ir lapuočių medžių ir krūmų - pušims, eglėms, kedrams, maumedžiams, cūgoms, pocūgėms, bukams, ąžuolams, liepoms, skroblams, lazdynams, kaštonams, alksniams, beržams, drebulėms, gluosniams.
  Tokiems spygliuočiams ir lapuočiams augalams kaip tujos, kukmedžiai, kadagiai, kiparisai, araukarijos, ginkmedžiai, sekvojos, klevai, uosiai, šermukšniai naudoti produktą HIFAS vaismedžiams, uoginiams augalams.
  Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.

  Privalumai
  Sveikesnė ir tankesnė šaknų sistema, stipriai padidėjęs gebėjimas įsisavinti maisto medžiagas iš dirvožemio
  Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
  Tausoja vandenį ir trąšas
  Padidina persodinamų augalų prigijimą
  Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose

  Naudojimas. Sumaišykite pakuotės viduje esančių maišelių turinį su 1,5 litro vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite suspensiją. Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.
  Šiame pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 mažų sodinukų arba 3 didesniems medžiams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.

  Dėmesio! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

  Sudėtis: keturių rūšių mikoriziniai grybai skystoje terpėje, 2 rūšių mikoriziniai grybai natūralioje durpių pagrindo terpėje, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis. 

   Prekės kodas: 3005612

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME