HIFAS-mikoriziniai grybai, erikiniams augalams 100g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 20-115
  999
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 14 vnt.
  Į krepšelį 
 • Naudojimo instrukcijos
  HIFASTM erikiniams augalams
  Mikoriziniai grybai augalų šaknims

  Papildomas šaknų tinklas augalams!

  Paskirtis: erikiniams augalams - rododendrams, šilauogėms, azalijoms, viržiams, spanguolėms ir kt.
  Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.

  Privalumai
  • Geresnis ir subalansuotas augimas
  • Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
  • Tausoja vandenį ir trąšas
  • Gausiai žydi, didesnės uogos ir derlius
  • Padidina persodinamų augalų prigijimą
  • Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose

  Naudojimas. Sumaišykite pakuotės viduje esančių maišelių turinį su 1,5 litro vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite suspensiją. Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.
  Pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 viržių sodinukų arba 3 dideliems rododendrams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.

  Dėmesio! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

  Sudėtis: trijų linijų mikoriziniai grybai skystoje terpėje, natūrali durpių pagrindo terpė, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis. 

  Prekės kodas: 3005613

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME