AGROclean žalias sodo muilas 500 ml.-KONCENTRATAS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 14-178
  249
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Į krepšelį 
 • Naudojimo instrukcijos
  Žalias sodo muilas pagamintas iš kalio riebalų rūgščių - nuo seno žinoma priemonė. Ji naudojama sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai, siekiant sumažinti kai kurių žaladarių neigiamą poveikį. AGROclean teigiamas poveikis pasireiškia tik gausiai apipurškus ir padengus muilo sluoksniu žaladarių kolonijas. Šis sluoksnis užblokuoja kvėptukus ir neleidžia patekti orui bei ištirpdo kutikulę, per kurią vykdoma vandens apykaita. Žaladariai uždūsta ar žūva nuo drėgmės trūkumo. Reikia atminti, kad ši priemonė veiksminga tik tiesiogiai apipurškus žaladarius, nors dalis individų vis tiek išlieka gyvi ir gali tekti purškimą pakartoti keletą kartų, ne dažniau nei kas 14 dienų.
  Muilas yra efektyviausias, jei skiedžiamas minkštu vandeniu. Tirpinant kalio muilą kietame vandenyje, riebalų rūgštys turi savybę iškristi į nuosėdas, sumažėja veiksmingumas. Žalias muilas gali apdeginti augalus, jei naudojamas didelėmis koncentracijomis ir esant aukštai temperatūrai. Kai kurie augalai, pvz.: kai kurių veislių pomidorai, vyšnios, trešnės, slyvos, gudobelės, šermukšniai yra jautresni skystam kalio muilui, todėl tikimybė juos pažeisti yra didesnė.
  Taip pat, literatūros šaltiniuose nurodoma, kad įvairios koncentracijos skystajam kalio muilui yra jautrios samanos ir kerpės, todėl jį galima panaudoti ir šių organizmų kontrolei.
  Naudojimas: 100 ml - 500 ml skieskite 10 l vandens. Augalus purkškite kas 14 dienų, kad pilnai sušlaptų stiebai ir viršutinė bei apatinė lapų pusės. Darbus atlikite ryte ar vakare, nevėjuotą, debesuotą dieną, esant ne aukštesnei kaip +20 °C temperatūrai. Po paskutinio purškimo turi praeiti savaitė iki derliaus skynimo. nenaudokite tiesiogiai ant uogų ar vaisių bei žydėjimo metu. Prieš vartojimą derlių nuplaukite. 

  Prekės kodas: 3005602

   Produktą naudokite saugiai . Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME