ZICARA bioinsekticidas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 14-018
  399
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.
  Į krepšelį 
 • Savybės

   ZICARA yra augalinės kilmės produktas, į kurio sudėtį įeina citrusinių vaisių žievelės ekstraktas ir didelis kiekis organinių medžiagų. Produktas skirtas augalų priežiūrai kaip priemonė neleidžianti plisti kenkėjams. ZICARA yra saugus naudoti prieš pat derliaus nuėmimą, nekenksmingas žmogui, šiltakraujams gyvūnams, paukščiams, daugeliui entomofagų, bitėms ir kitiems vabzdžiams apdulkintojams.

   Veikimas

   ZICARA skirtas augalų priežiūrai kaip priemonė neleidžianti plisti kenkėjams. Citrusinių vaisių žievelės ekstrakte esantys kalcis, kalis, magnis, vitaminai būtini fotosintezės aktyvumui, medžiagų apykaitoje, baltymų, fiziologiškai aktyvių medžiagų, ypač vitaminų A ir C sintezėje, reguliuoja augalo augimą, energijos kaupimą, stiprina augalo imuninę sistemą, didina atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. Ekstraktai iš citrusinių augalų padidina augalų atsparumą kenkėjams su minkšta kūno danga.

   Naudojimas

   ZICARA gali būti naudojamas tiek lauke, tiek patalpoje augančių augalų priežiūrai. Purškiamas ant augalų rankiniu ar nugariniu purkštuvu.Augalai purškiami per lapus ZICARA 0,15% tirpalukas 5–10 dienų.

   Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje, yra patvirtintas ES ir Lietuvos sertifikavimo įstaigų VĮ "Ekoagros"

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME