MIMOTEN (mimoza) biostimuliatorius, biofungicidas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 14-011
  399
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 
 • Savybės

  MIMOTEN yra augalinės kilmės produktas, į kurio sudėtį įeina Mimosa tenuiflora ekstraktas ir didelis kiekis organinių medžiagų. Produktas skirtas augalų priežiūrai kaip priemonė ligų prevencijai. MIMOTEN saugus naudoti prieš pat derliaus nuėmimą, nekenksmingas žmogui, šiltakraujams gyvūnams, paukščiams, daugeliui entomofagų, bitėms ir kitiems vabzdžiams apdulkintojams.

  Veikimas

  MIMOTEN yra augalų priežiūros produktas, veikia kaip biostimuliatorius, tinka ligų prevencijai, taip pat pasižymi gydomuoju poveikiu. Mimozos ekstrakte gausu baltymų, mineralų, taninų, lipidų, fitosterolių, glikozidų ir kt. junginių, kurie reguliuoja augalo augimą, energijos kaupimą ir jo atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. Stiprios ekstrakto antibakterinės savybės padidina augalo atsparumą ligoms, kurias sukelia grybai ir bakterijos.

  Naudojimo rekomendacijos

  MIMOTEN gali būti naudojamas tiek lauke, tiek patalpoje augančių augalų priežiūrai. Purškiamas ant augalų rankiniu ar nugariniu purkštuvu. Augalai purškiami per lapus MIMOTEN 0,3% tirpalu kas 7–14 dienų priklausomai nuo augalų būklės ir poreikio. Augalai gali būti apdorojami prieš pat derliaus nuėmimą ir nuėmus derlių.

  Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje, yra patvirtintas ES ir Lietuvos sertifikavimo įstaigų VĮ „Ekoagros“

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME