Matrinal B 30 ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 14-173
  289
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 9 vnt.
  Į krepšelį 
 • Naudojimo instrukcijos

  MatrinalB esančios paviršiaus aktyviosios medžiagos, augaliniai ekstraktai ir specialus boro junginys užtikrina greitesnį boro prasiskverbimą į augalus, veiksmingai apsaugo nuo boro trūkumo ir sukuria natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. MatrinalB rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas.
  MatrinalB veikia kaip ploviklis, kuris nuplauna lipčių ir kitas apnašas nuo lapų bei vaisių. Lapai be lipčiaus efektyviau vykdo fotosintezę, todėl didėja derlingumas. Produktas pilnai biologiškai suskyla. Skirtas vaismedžiams iki vaisių užmezgimo apdoroti.

  PRIVALUMAI

  • Nesukelia pripratimo
  • Gaivaus ir malonaus kvapo
  • Veikia kaip valiklis: nuvalo lipčių ir kitas apnašas, todėl augalai geriau vykdo fotosintezę ir didėja derlingumas, užkertamas kelias juodojo pelėsio plitimui
  • Dėl sudėtyje esančio ekstrakto susidaro „skydo efektas", kuris sumažina pažeidimų sukėlėjų apnikimo riziką

  NAUDOJIMAS
  Purškiamas ant lapų.
  Kriaušės:
  Su vaisiais: 10-20ml preparato/10L vandens (10-20ml/a).
  Be vaisių: 40-60ml preparato/10L vandens (40-60ml/a).
  Obelys: 20ml/10L vandens (20ml/a).
  Braškės, vynuogės, uogakrūmiai, vaismedžiai: 20-30ml preparato/10L vandens (20-30ml/a).
  Citrusiniai augalai: 20-30ml preparato/10L vandens.
  Daržovės:
  Lauke norma 15-30ml/10L. Jautrioms kultūroms 10-15ml/10L (10-15ml/a).
  Šiltnamiuose norma: 10-15ml/10L (10-15ml/a), jautrioms kultūroms: 8-10ml/10L (8-10ml/a).
  Purškimas per lapus turi būti atliekamas tinkamai sukalibruotais purkštuvais. Siekiant užtikrinti gerą tiek jaunos, tiek senos lapijos padengimą ir išvengti tirpalo nutekėjimo ar kaupimosi lapų pakraščiuose, ant vaisių ar kitų augalo dalių, turi būti naudojamas tinkamas purškiamojo tirpalo kiekis, atsižvelgiant į apdorojamų augalų dydį ir tankumą. Kai augalai padengti tinkamu purškiamojo tirpalo kiekiu, produktas naudojamas optimaliausiai ir pasiekiamas didžiausias veiksmingumas. Siekiant išvengti tirpalo nusiplovimo ir nepageidaujamos žalos jauniems augalo audiniams, būtina užtikrinti gerą padengimą tirpalu iš abiejų lapalakščio pusių.
  Dėmesio! Preparatas gali palikti dėmių ant jautrių rūšių augalų lapų ir vaisių (kriaušės, pipirai ir kt.). Dėmių atsiradimą gali paskatinti MatrinalB sumaišius su drėgnais milteliais ar preparatais, kuriuose yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų.
  Naudojant produktą vaisių brendimo metu, siekiant išvengti dėmių susidarymo, rekomenduojama purkšti anksti ryte, kad purškiamasis tirpalas spėtų išdžiūti kiek įmanoma greičiau. Tirpalą paruošti atskiroje talpoje prieš supilant į purkštuvą. Nepurkšti esant didelei lietaus ar rasos sukeltai lapų drėgmei. Produktas gali pernešti anksčiau naudotų produktų likučius į lapalakščio nulašėjimo zoną, kur padidėjusi jų koncentracija gali sukelti fitotoksiškumą. Apdorojant per lapus, esant aukštai oro temperatūrai, gali sukelti ‚Conference‘ veislės kriaušių fiziologinius sutrikimus. 

   Prekės kodas: 3005528

   Produktą naudokite saugiai . Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME