Insekticidas "Mospilan 20 SG" 1kg.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 14-148
  13100
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 
 • MOSPILAN 20 SG yra kontaktinio ir sisteminio poveikio neonikotinoidų cheminės grupės insekticidas, skirtas žieminių ir vasarinių rapsų apsaugai nuo rapsinių žiedinukų. Patekęs į kenkėjo organizmą pažeidžia jo centrinę nervų sistemą. Kenkėjai nustoja maitintis iš kart po nupurškimo, jų judesiai tampa nekoordinuoti ir per 1-2 dienas numiršta. Taip pat pasižymi stipriu translaminariniu veikimu: užpurkštas ant augalo dalies greitai išplinta po visą augalą.

  DĖMESIO, PRIEMONĖ SKIRTA PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI, TODĖL YRA PARDUODAMA TIK PATEIKUS GALIOJANTĮ "AUGALŲ APSAUGOS KURSŲ BAIGIMO PAŽYMĖJIMĄ" !

  Veiklioji medžiaga: acetamipridas 200 g/kg (20 %)

  Produkto forma: vandenyje tirpios granulės

  Oro sąlygos purškimo metu. MOSPILAN 20 SG efektyvus naudojant jį 5–350C temperatūroje ir esant 20–95% santykinei oro drėgmei. Dėl spartaus produkto įsiskverbimo į augalą, išpurkštam tirpalui spėjus nudžiūti, nulijęs lietus neturi įtakos insekticido veikimui.

  Tipalo kiekis: 200-600 l/ha.

   ATSARGIAI Kenksmingas prarijus. Labai toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Mūvėti apsaugines pirštines Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Talpyklą šalinti, atiduodant į pavojingų atliekų surinkimo aukštelę, pagal nacionalinius teisės aktų reikalavimus. Siekiant išvengti žmonių sveikatai ir aplinkai keliamos rizikos, būtina vykdyti naudojimo instrukcijos nurodymus. Neužteršti vandens augalų apsaugos produktu ar jo pakuote (neplauti purškimo įrenginių šalia paviršinio vandens telkinių / vengti taršos per drenažą iš sodybų ar nuo kelių). Siekiant apsaugoti bites ir kitus vabzdžius apdulkintojus nenaudoti augalų žydėjimo metu.

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME