Hidrogelis Terra Hydrogel Aqua® miškui 1 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 20-012
  840
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.
  Į krepšelį 
 • Preparato forma : birios smulkios granulės-dulkės.


  Terra Hydrogel Aqua® – augalo prigijimą, augimą ir žydėjimą skatinanti medžiaga. Preparato efektyvumą pajus tiek mėgėjas, tiek profesionalas. Terra Hydrogel Aqua® yra naujas, efektyvus, ekonomiškas ir ekologiškai saugus produktas drėgmės režimui valdyti.


  Naudojimas:


  Terra Hydrogel Aqua® - tai aukščiausios kokybės ilgo veikimo, poliakrilo pagrindu sukurtas supersorbentas, augimo skatintojas,   galintis sugerti 400 kartų, o atskirais atvejais - iki 1000 kartų daugiau vandens negu pats sveria. Biologiškai suyra per 3-5 metus. Rūgštingumas 6-8 pH. Drėgnumas 6-10 procentai.  Veikimo proceso pagrindas yra vandens rezervavimas ir jo pateikimas augalui tada, kai jam to reikia - prigijimo ar sausros periodu.   Terra Hydrogel Aqua® efektyviai sugeria, išlaiko ir pamažu paskirsto vandenį.   Vandens atlaisvinimas ir paskirstymas yra valdomas, tikslinėmis mažomis dozėmis paduodamas kai tik dirvožemis pradeda sausėti arba atsiranda jo poreikis augalui. Šalia augalo vykstantis drėkinimo procesas yra reversinis. Terra Hydrogel Aqua® pastoviai pasipildo drėgmės sukaupimo rezervą laistymo, lietaus, rasos ir rūko drėgme. Paprastai vanduo prarandamas dėl nubėgimo, išsiplovimo, dėl dirvos negalėjimo sulaikyti vandenį. Hydrogelis Terra Hydrogel Aqua® padidina oro tarpus tarp dirvožemio dalelių, tai pagerina dirvos aeraciją ir deguonies patekimą prie augalo šaknų. Drėgmės netekimas dėl išsiplovimo paprastai mažesnis nei 5 %, gali būti nebent garuojant. Hydrogelis Terra Hydrogel Aqua® sukuria visumą naudingų augalui sąlygų. Paprastas naudojimas dar labiau sustiprina produkto teigiamas savybes. Naudodami miško sodinime gerokai padidinsite sodmenų prigijimo ir išgyvenimo esant nepalnkioms oro sąlygoms procentą. Mirkyti miško sodmenys gerokai atsparesni ilgesniam transportavimui ar sandėliavimui iki kol būna pasodinti miške.


  Panaudojimas: miško sodmenų sodinimas, didesnių sumedėjusių augalų persodinimas, medelynų substratų ruošimas, augalų vazonuose auginimas, kabantys gėlynai, augalų sodinimas šlaituose, daržininkystė, kitų augalų sodinimas.

   

  Naudojimo normos:

  Šaknų mirkymui: 1-2 kg Hydrogelio Terra Hydrogel Aqua® maišoma su 200 litrų vandens. Su tokiu kiekiu tirpalo galima apdoroti:  Miško sodmenys:

  Pušis, eglė (daigai)  apie 3500-3600 vnt. sodmenų

  Beržas  apie 3300-3400 vnt. sodmenų

  Ąžuolas apie 1300-1400 vnt. sodmenų


  Medžių, krūmų, kitų augalų:


  Gero drėgmės rėžimo dirvožemiai (molingi, humusingi dirvožemiai) 1 m3/ 1,2 kg arba 1l/ 1,2 g.

  Vidutinio drėgmės rėžimo dirvožemiai (priesmėliai, priemoliai) 1 m3/ 2,2 kg arba 1l/ 2,2 g.

  Prasto drėgmės rėžimo dirvožemiai (smėliai) 1 m3/ 3 kg arba 1l/ 3 g.


  Sodai, daržai, vejos, šlaitai 25 cm sluoksniui:

  Gero drėgmės rėžimo dirvožemiai (molingi, humusingi dirvožemiai) 1 m2/ 30 g arba 1ha/ 0,3 t.

  Vidutinio drėgmės rėžimo dirvožemiai (priesmėliai, priemoliai) 1 m2/ 35 g arba 1ha/ 0,35 t.

  Prasto drėgmės rėžimo dirvožemiai (smėliai) 1 m2/ 40 g arba 1ha/ 0,4 t.


  Išfasavimas: pakuotė 1 kg

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME