FUNRES (mimoza, citrusai) biofungicidas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 14-013
  521
  579 Sutaupykite 058
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 11 vnt.
  Į krepšelį 
 • Savybės

   Produktas skirtas augalų priežiūrai kaip priemonė ligų prevencijai. Saugus naudoti prieš pat derliaus nuėmimą, nekenksmingas žmogui, šiltakraujams gyvūnams, paukščiams, daugeliui entomofagų, bitėms ir kitiems vabzdžiams apdulkintojams.

   Veikimas

   FUNRES yra augalų priežiūros produktas, veikia kaip biostimuliatorius, tinka naudoti ligų prevencijai. Mimozos ekstrakte gausu baltymų, mineralų, taninų, lipidų, fitosterolių, glikozidų, citrusinių vaisių sėklų ekstrakte – kalcio, kalio, magnio, vitaminų ir kt. fiziologiškai aktyvių junginių, kurie būtini fotosintezės aktyvumui, medžiagų apykaitai, reguliuoja augalo augimą, energijos kaupimą, stiprina augalo imuninę sistemą ir jo atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. Stiprios mimozos ir citrusinių vaisių sėklų ekstraktų antibakterinės savybės neleidžia plisti augalų ligoms, kurias sukelia grybai ir bakterijos.

   Naudojimas

   Augalai purškiami per lapus FUNRES 0,3% tirpalu kas 7–14 dienų priklausomai nuo augalų stovio ir poreikio. Augalai gali būti apdorojami prieš pat derliaus nuėmimą ir nuėmus derlių, pagerėja vaisių ir daržovių laikymąsis ir prailginamas jų vartojimo tinkamumas.

  Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje, yra patvirtintas ES ir Lietuvos sertifikavimo įstaigų VĮ „Ekoagros“

 • Prenumeruokite ir gaukite nuolaidų

  Informacija

  Miskui.lt parduotuvės darbo laikas:

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-18:00

  Pietų pertrauka 12:00-13:00

  Šeštadienis-Sekmadienis

  NEDIRBAME